TÜRK TIBBİ ONKOLOJİ DERNEĞİ YENİLENDİ

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği yeni yönetim kurulu ile birlikte yeniliklere imza atmaya başladı. Dernek web sitesinin hem uzmanlara hem de halka açılmasının yanı sıra e-dergi yayınladı.

Günümüzde iletişimin en kolay yollarından biri olan internet üzerinden erişimin olduğu için uzmanlık dernekleri de bu alanda kendilerini geliştirmeye başladı. Türk Tıbbi Onkoloji Derneği yeni yönetimi, web sitelerini yenileyerek farklı içerikler oluşturulmasının yanı sıra ilk kez online bülten çıkartmaya başladı. 

Bülten Editörü Dr. Erdinç Nayır, şunları söyledi: “Türk Tıbbi Onkoloji Derneğimizin bu yıl ilk e-bültenini yayınlamaktan büyük mutluluk duymaktayız. Editörlüğünü yapmış olduğumuz e-bültene birçok meslektaşım ve hocam katkı sağladı. Dernek yönetimimiz değiştikten sonra birçok alanda yeni çalışmaların yanında internet ortamında da yenilikler gerçekleştirdi. Web sayfamız yenilendi, ardından e-bülten hazırladık, sosyal medyada sosyal medya sayfalarımızı açtık. Web sayfamızı hem hekimlere yönelik hem de hastalarımıza yönelik şekilde değiştirdik. 

E-bültenimizde dernek başkanımız Prof. Dr. Pınar Saip ile yapmış olduğum bir röportaj, dernek yönetim kurulu ve alt birimlerinin tanıtımı, Ulusal Kanser Kongresi ve derneğimizin yapmış olduğu kurslar hakkında izlenimler, meslektaşlarımın köşe yazıları bulunmaktadır.”

Dergi linki: http://kanser.org/saglik/ebulten/flash.html
Web Sitesi: http://www.kanser.org/
Facebook adresi: https://www.facebook.com/onkolojidernegi
Twitter adresi: https://www.twitter.com/onkolojidernegi

Med-Index