ULUSAL SAĞLIK KURULTAYINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Bu sene ikincisi düzenlenen Ulusal Sağlık Kurultayının son gününde düzenlenen Gala yemeği eşliğinde, kurultaya emeği geçen tüm katılımcı ve sponsorlara plaket verildi.

Ödül törenine, ana sponsor ve aynı zamanda Gala Yemeğinin de sponsoru olan Birim Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketinin kısa filmi izlenerek başlandı. SAYED’in sağlık sektöründe tüm taraflarını bir araya getiren bir sivil toplum kuruluşu olduğu, 3. yılında olmasına rağmen yaptığı işlerle adından söz ettirdiğini dile getiren SAYED Başkanı ve Kongre Başkanı Doç. Dr. Metin Doğan törende şöyle konuştu: “Bizim burada bir araya gelmemizi sağlayan başta Birim firması olmak üzere tüm sponsorlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Sağlık Yönetimi Ve Eğitimi Derneği aslında çok yeni bir dernek, ülkemizdeki sağlıkla ilgili sorunların neler olduğunu, bunların nasıl çözümlenebileceğini kendine amaç edinmiş, sağlıkla ilgili tüm bileşenleri bir araya getirmeyi, aralarındaki iletişimi kurmayı, bu vesileyle de ülkemizde kolay ulaşılabilen, yurt çapında yaygın olan ve en ekonomik şekilde vatandaşlarımıza sunmayı amaç edinmiş, bu amaç uğrunda da sağlık yöneticilerini eğitmeyi, bileşenlerini bir araya getirmeyi hedeflemiş bir dernektir. Türkiye’nin dört bir yanından gelerek bize destek veren sağlık yöneticilerine yürekten teşekkür ediyorum. Başta Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Sayıştay, Kamu İhale Kurumu, Türk Standartları Enstitüsü gibi resmi kurumlar olmak üzere, sağlık alanında faaliyet gösteren tüm kuruluşların yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu kalabalığın buraya toplanmasını sağladıkları ve gösterdikleri ilgiden dolayı.”

Konuşmaların ardından, SAYED’e ve organizasyona maddi ve manevi destek veren kuruluşlara plaketleri takdim edildi. Plaketleri Doç. Dr. Metin Doğan takdim etti. Programın ana sponsoru ve Gala Yemeğinin Sponsoru olan Birim Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketine Altın Sponsor, Bilişim Sponsoru olan Çözüm Bilgisayar Firmasına Bronz Sponsor, Medikal Sektör Altın Sponsoru, Çanta Sponsoru ve Transfer araçlarının sponsoru Kompozit Group Of Companies Medikal Firmasına plaketleri verildi. Ayrıca Medikal Sektör Bronz sponsoru Dolsan Medikal ve Akmed Medikal, Laressa Yatak, Bürotime Mobilya, Biat Möble, Phizer, Akgün Yazılım, Çözüm Haber, Sağlık Yayıncılık, Hastane forumu ve BT haber’e medikal sektöre destek sponsorları olarak plaketleri sahiplerini buldu.

Panelist ve konuşmacılara beşer kişilik gruplar halinde plaketleri takdim edildi. Plaket alan isimler şöyle; Abdullah Kaya, Ahmet Korkut, Ahmet Özçam, Ahmet Üner, Ali Sait Septioğlu, Aslan Atlı Barış Ninler, Cengiz Batıgün, Cafer Tokmaklı, Cumali Yüksek, Dursun Aydın, Enis Güney, Erdoğan Taş, Erol Öztürk, Eyüp Kızılkaya, Hakan Özer, Fatih Taşlıçay, Galip Akhan, Hakan Karagöz, Halil Akar, Hasan Çağıl, Hasan Güler, Hilal İnce, İnci Yılmaz, Hasan Bağcı, Mahir Ulgu, Mahmut Kaçar, Mahmut Tokaç, Mehmet Bozdemir, Mehmet Demir, Mehmet Karayılanlı, Mehmet Atasever, Metin Demir, Metin Doğan, Muhammet Gedik, Muhsin Açık, Murat Uğurlu, Mustafa Özmen, Nazmi Tezcan, Necati Kaya,Necip Turguter, Nihat Akpınar, Niyazi Akbaşlı, Nuri Şaşmaz, Ömer Siso, Osman Acar, Osman Ayyıldız, Reyhan Yalçın Bozkurt, Sami Kıraçlı, Sedat Çakıcı, Sedat Gülay, Seraceddin Çom, Serdar Mercan, Soner Kırıcı, Temel Akgün, Tuncay Çimen, Uğur Eşme, Yakup Arslan, Yusuf Ziya Odabaşı.