Esra Öz ile Bilim Sohbetleri

Bilim severlerin buluşma adresi ✨

Bilimi üretenlerden öğrenmeye devam ediyoruz

✨Merhabalar ben Esra Öz 15 yıldır bilim sağlık ve teknoloji haberciliği yapıyorum. İki yılı aşkın süredir YouTube kanalımdan dünyanın farklı ülkelerinden bilim insanları ve uzmanlarla yaptıkları çalışmaları konuşuyoruz. Etik, objektif, kanıta dayalı ve güvenilir bir şekilde bu araştırmaları sizlere sade ve eğlenceli bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

Bilim dünyasında büyük ses getiren bu çalışmaları yapanlardan öğrenerek sizlere farklı vizyonlar kazandırmayı hedefliyorum.

Bilim sağlık ve teknolojiye dair ilginiz varsa, yenilikleri öğrenmek ve  dünyadaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız YouTube kanalıma beklerim. Her hafta birbirinden farklı konu ve konuklarla yeni gelişmelerle karşınızda olmaya devam edeceğim

 

Hello there, science lovers 

I’m Esra Oz, and I’ve been a health, science, and technology journalist for the past 15 years. We’ve been talking with scientists and experts from all over the world on my YouTube channel about their work.

 I’m attempting  to explain these findings to you in an easy and enjoyable  manner that is ethical, impartial  evidence-based, and reliable. By learning from those who have had a significant impact in the scientific world, I hope to give you   a variety  of perspectives. 

If you’re interested in science, health, or technology, or if you want to stay up to date on breakthroughs  and worldwide developments, please subscribe to my YouTube channel. I’ll keep you updated on new developments, including diverse topics and guests.